تبلیغات
.

.
 
نویسندگان

نادر قربانی متولد بهار ۱۳۴۳ که تحصیلات خود را ،ابتدایی و راهنمایی در روستای زیبای  ارجق گذراندم.

از سال اول متوسطه در تهران مشغول به تحصیل شدم اما به لحاظ  وقوع جنگ تحمیلی ترجیح دادم دفتر و قلم خویش را با اسلحه تعویض و به دفاع از حیثیت و شرف کیان سرزمین  مقدس  جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی راهی جبهه جنگ شدم.

در چندین عملیات مهم و اصلی شرکت داشته و در چندین عملیات ها مهم از جمله فتح المبین کردستان والفجر  و عملیات خیبر شرکت نموده ام و همچنین در عملیات خیبر به علت مجروحیت در عمق خاک عراق به اسارت نیروی های بعثی در آمدم.که به مدت بیشتر از ۹۰ ماه مفتخر به دارا بودن جبهه  واسارت هستم،همچنین دارای ۵۰ درصد جانبازی و برادر شهید می باشم.

پس از آزادی در حین خدمت در نظام جمهوری اسلامی سعی کردم از علم آموزی بهره جسته وتحصیلاتم را ادامه دهم.

تحصیلات را در رشته علوم انسانی در مدرسه البرز تهران ادامه داده و دانشنامه دیپلم را اخذ کردم، وارد دانشگاه ، و در رشته حقوق قضایی مشغول به تحصیل شدم، پس از اتمام دوره کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ادامه تحصیل دادم.

آخرین مسئولیت اینجانب عهده دار بودن ریاست مرکز پشتیبانی عتبات عالیات کشور بوده و بعد از آن مشاور عالی استاندار سابق در استان اردبیل مشغول به خدمت بوده ام.
[ چهارشنبه 5 بهمن 1390 ] [ 12:26 ب.ظ ] [ خیاو سیتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

"برای کسی که اندیشه عدم خشونت را در خود پرورده است تمام عالم یک خانواده است. نه ترسی به دل دارد و نه کسی از او می ترسد ." ماهاتما گاندی

این وب سایت هدیه ای است ناچیز برای ایران و ایرانیان، برای وطن و هم وطنان،و برای زادگاه و خاستگاهمان آذربایجان،كه در طول تاریخ، غیرت و همت و مردانگی وفداكاری و بیداری فرزندانش، تاج عزت و شرف و افتخار و سربلندی را برای ملت و كشورمان،ارزانی داشته است.
لطفا به نكاتی چند، پیرامون مرام نامه نویسندگان ومدیریت این وب سایت توجه فرمایید:
"اینترنت به عنوان یك دنیای مجازی، مهم ترین ابزاری است كه تاثیر آن در همه ی جوانب زندگی واقعی بشر به روشنی قابل درك و رویت است اما صد افسوس وقتی خود و فرزندانمان وارد آن می شویم هجویات به كثرت می بینیم و حسنات به ندرت! اما باید دید مقصر چنین وضعیتی كیست؟ و سهم ما در این میان چیست؟ درپاسخ به این سوال، به مثابه قطره ای وارد این فضای عجیب می شویم تا شاید با جمع شدن دور هم اقیانوسی تشكیل دهیم از عشق به خدا ، ملت ، و وطنمان ایران، مهد تمدن های جهان. شما نیز می توانید با ایجاد پیوند ما در وبلاگ و سایت خویش، ما را در انجام این مهم یاری نمایید هدف ما جلب کاربر و خواننده به هر روش و بهایی نیست بنابرین هرگز از عکس ها و مطالب خلاف شئو نات اسلامی برای ارضا یا تحریك هواهای نفسانی افراد استفاده نخواهیم کرد. هدف ما برتری جویی و خودنمایی نیست بنابرین همه ی گرو ه ها قوم ها و ملل و کشورها در نزد ما دارای احترام هستند . ما هرگز برای خنداندن و مشغولیت و تفریح دیگران حاضر نیستیم از جک ها و پیامک ها و کلیپ هایی استفاده کنیم که به زبان، شهر، استان، کشور و یا قومیت و مذهب و دین و ...دیگران نوعی توهین تلقی شود. ما منتقد دولت و نظام و دستگاههای اجرایی می توانیم باشیم اما انتقاد باید سازنده باشد نه تخریب کننده. چون ما مخالف نظام و قانون اساسی و مردم کشورمان نیستیم بلکه وظیفه ی خود می دانیم که از آن با جان و دل حمایت بکنیم. بر این اساس ما برای رفع ضعف های دولت و نظام دنبال راهکار خواهیم بود نه بزرگ نمایی بیش از حد که به تضعیف بیشتر آن بیانجامد. ایران وطن ماست و اسلام دین ما و پیروی ائمه ی اطهار (ع) منش و مذهب ماست و طبیعتا این شعارها را در عمل نیز به نمایش خواهیم گذاشت. پس اگر همراهید بسم الله.
به امید مشكین جدید با تحولات فكری نو89/5/7


www.khiyavcity.orq.ir
تبلیغات شما

آخرین اخبار مشكین شهر

اعضای خبرنامه " خیاو سیتی" به 300نفر رسید شما هم عضو شوید تا از آخرین اخبار و تحولات شهرستان باخبر شوید

Powered by WebGozar

خیاوسیتی طراحی سایت

لینک باکس